Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Fjärås

Följ

IFK Fjärås

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 08:00

      Tölöcupen F-15


      16:00
    • 09:00

      Hindåscupen P-15


      17:00
    • 09:00

      Träning P-17


      10:00
    • 09:00

      Träning F-17


      10:00
    • 09:00

      Träning F-18


      10:00
    • 09:00

      Match div 6 (hemma)Värö United F-12


      12:00
    • 10:00

      Kungsbacka IF Vit (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      Träning P-18


      11:00
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 11:00

      Träning Flickjunior


      12:30
    • 12:00

      Träning Herrjunior


      14:00
    • 12:15

      Näsets SK 1 (borta) Herrjunior


      14:15
    • 12:50

      Tölö-cupen P-14


      18:30
    • 15:00

      Lerkils IF (hemma) Herr


      17:00
    • 15:00

      Särö Kullavik IF Gul (borta) P-13


      17:00
  • 2Sön
    • 09:45

      Träning F-16


      11:00
    • 10:00

      Åsa IF Svart (borta) P-13


      12:00
    • 10:00

      Lilla Träslövs FF Blå (borta) P-12


      11:15
    • 11:00

      Valinge IF (borta) F-10


      13:00
    • 11:00

      Träslövsläge (borta) P-14


      12:30
    • 13:00

      Lilla Träslövs FF Vit (borta) P-11


      15:00
    • 14:00

      IF Centern (borta) Dam


      16:00
    • 14:00

      Särö Kullavik IF Blå (borta) P-11


      16:00
    • 14:00

      Kungsbacka IF Rolfö (hemma) F-13


      16:00
    • 15:00

      Lilla Träslövs FF Vit (hemma) F-14


      16:30
    • 16:00

      Kung Karl BK (borta) Herr C


      18:00
    • 16:00

      Kungsbacka IF (hemma) P-14


      17:30
    • 17:00

      Trönninge BK (borta) P-10


      19:00
  • 3Mån
    v.23
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:45

      Träning F-15


      19:00
    • 18:00

      Herr Pajen Mötesbokning Kansliet


      21:00
    • 18:00

      Träning Herr


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:00

      Träning P-12


      20:30
    • 19:00

      Träning P-13


      20:30
    • 19:00

      Träning P-14


      20:30
    • 19:10

      Lerkils IF (borta) P-10


      21:10
    • 19:45

      Floda BoIF (hemma) Flickjunior


      21:45
  • 4Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:15

      Träning F-13


      18:45
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 18:00

      Tölö IF (borta) F-11


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 19:00

      Lerkils IF (hemma) Herr


      21:00
    • 19:00

      Träning Herrjunior


      21:00
    • 19:00

      Träning F-12


      20:30
  • 5Ons
    • 17:30

      Träning Flickjunior


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:45

      Onsala BK Gul (hemma) F-14


      19:00
    • 17:45

      Träning F-16


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:30

      Träning P-15


      20:00
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
    • 19:30

      Särö Kullavik IF Gul (hemma) P-10


      21:30
    • 20:00

      Träning Dam C


      21:30
    • 20:30

      Träning Herr C


      22:00
  • 6Tor
    • 10:00

      Frillesås FF Grön (borta) F-14


      11:00
    • 11:50

      Match div 7 (borta) Tölö IF svart F-12


      15:00
    • 13:00

      Tölö IF Svart (borta) F-13


      15:00
    • 14:00

      Kungsbacka IF (borta) Herr


      16:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 19:00

      Träning P-12


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrjunior


      21:00
    • 19:00

      Träning F-11


      20:30
    • 20:00

      Classe-macka Herr Mötesbokningar Stora Salen


      21:30
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 09:00

      Kungsbackaleken - Kullavik P-15


      19:00
    • 09:00

      Kungsbackaleken Kullavik F-15


      13:00
    • 09:00

      Träning P-17


      10:00
    • 09:00

      Träning F-17


      10:00
    • 09:00

      Träning F-18


      10:00
    • 09:00

      Match div 7 (hemma) Annebergs IF F-12


      12:00
    • 10:00

      Annebergs IF (hemma) F-13


      12:00
    • 10:00

      Träning P-18


      11:00
    • 11:00

      Kungsbacka IF (borta) P-14


      12:30
    • 11:30

      Kungsbacka IF Röd (borta) P-13


      13:30
    • 11:45

      Tölö IF Svart (hemma) P-12


      13:00
    • 12:00

      Träning Herrjunior


      14:00
    • 12:30

      Onsala BK Gul (hemma) P-11


      14:30
    • 13:00

      Åsa IF (borta) Flickjunior


      15:00
    • 13:15

      Frillesås FF Grön (hemma) P-12


      14:30
    • 14:15

      Match Div 6 (borta) Onsala BK blå F-12


      17:30
  • 9Sön
    • 00:00

      IF Warta (borta) Herrjunior


      02:00
    • 08:00

      KUNGSBACKALEKEN 2024, omgång 2 P-16


      13:00
    • 09:00

      Åsa IF Gul (hemma) P-13


      11:00
    • 09:00

      Kungsbackaleken - Särö IP F-16


      13:00
    • 10:00

      Apel99 (borta) F-14


      11:00
    • 10:30

      Varbergs BoIS FC Svart (hemma) P-13


      12:30
    • 10:30

      Kungsbacka IF Blå (hemma) F-11


      12:30
    • 13:00

      HGH FC 2010 2 (hemma) P-10


      15:00
    • 13:00

      Match div 7 (hemma) Tölö IF Grön F-12


      15:30
    • 13:30

      Matchgenomgång Dam Mötesbokningar Stora Salen


      14:30
    • 14:00

      Tölö IF Grön (hemma) F-13


      15:40
    • 15:00

      IF Böljan Falkenberg (hemma) Dam


      17:00
    • 15:00

      Bollkalle P-14


      17:00
    • 15:00

      Bollkalle P-14


      17:00
    • 16:00

      Kungsbacka IF (hemma) P-14


      17:30
    • 16:15

      Varbergs BoIS FC (borta) P-14


      17:45
    • 17:30

      Jonsereds IF 1 (hemma) Herrjunior


      19:30
    • 18:00

      Åsa IF C (hemma) Herr C


      20:00
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
    • Heldag

      Skötsel av Lertäppan 2024 - v.24 P-13

    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:15

      Träning F-13


      18:45
    • 17:15

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 18:00

      Valinge IF (borta) P-13


      20:00
    • 18:20

      Match div 6 (hemma) Kungsbacka IF vit F-12


      21:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 19:00

      Tvååkers IF (borta) Dam


      21:00
    • 19:00

      Tölö IF (borta) Herr


      21:00
    • 19:00

      Särö Kullavik IF GrönV (borta) F-10


      21:00
    • 19:00

      Träning Herrjunior


      21:00
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
    • Heldag

      Skötsel av Lertäppan 2024 - v.24 P-13

    • 16:00

      Ulvacupen P-13


      00:00
    • 18:30

      Lerkils IF (borta) F-13


      20:30
  • 15Lör
    • Heldag

      Skötsel av Lertäppan 2024 - v.24 P-13

    • Heldag

      Ulvacupen P-13

    • 09:00

      Träning P-17


      10:00
    • 09:00

      Träning F-17


      10:00
    • 09:00

      Träning F-18


      10:00
    • 10:00

      Träning P-18


      11:00
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 10:30

      Frillesås FF (hemma) P-14


      12:00
    • 11:00

      Frillesås FF Vit (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Träning Flickjunior


      12:30
    • 12:00

      Träning Herrjunior


      14:00
    • 13:00

      Ullareds IK (borta) Herr


      15:00
    • 14:15

      Särö Kullavik IF Gul (hemma) F-14


      15:45
    • 14:30

      Åsa IF Svart (hemma) P-11


      16:30
  • 16Sön
    • 00:00

      Skötsel av Lertäppan 2024 - v.24 P-13


      19:00
    • 00:00

      Ulvacupen P-13


      17:00
    • 00:00

      Ytterby IS 3 (hemma) Herrjunior


      02:00
    • 09:00

      Veddige BK (borta) P-14


      10:00
    • 09:45

      Träning F-16


      11:00
    • 11:00

      Tölö IF Svart (borta) P-11


      13:00
    • 11:00

      Frillesås FF Vit (hemma) F-14


      12:30
    • 11:30

      Onsala BK Blå (borta) P-12


      12:45
    • 13:00

      Åsa IF Gul (borta) P-12


      14:15
    • 13:30

      Matchgenomgång Dam Mötesbokningar Stora Salen


      14:30
    • 14:00

      Åsa IF Svart (hemma) F-13


      16:00
    • 14:30

      Onsala BK Vit (borta) F-11


      16:30
    • 15:00

      Falkenbergs FF (hemma) Dam


      17:00
    • 15:00

      Bollkajsor Dam F-14


      17:00
    • 16:00

      Varbergs BoIS FC (hemma) P-14


      17:30
    • 16:00

      Match div 7 (borta) Kungsbacka IF Asllani F-12


      19:00
    • 17:00

      Kungsbacka IF Asllani (borta) F-13


      19:00
    • 17:00

      Åsa IF (borta) Flickjunior


      19:00
    • 17:00

      Kungsbacka Motionsförening (borta) Herr C


      19:00
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
    • 12:00

      Skötsel Lertäppa F-13


      20:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning F-13


      18:45
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 19:00

      Lilla Träslövs FF (borta) Herr


      21:00
    • 19:00

      Träning Herrjunior


      21:00
    • 19:00

      Träning F-12


      20:30
  • 19Ons
    • 17:30

      Träning F-14


      19:00
    • 17:30

      Träning Flickjunior


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:45

      Träning F-16


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 19:00

      IF Leikin (hemma) Herr


      21:00
    • 19:00

      Bollkalle P-11


      21:00
    • 19:30

      IF Centern (hemma) Herrjunior


      21:30
    • 20:00

      Träning Dam C


      21:30
    • 20:30

      Träning Herr C


      22:00
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 10:00

      Midsommarafton F-16


      16:30
    • 11:00

      MIDSOMMAR PÅ TJOLÖHOLM P-16


      15:00
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 15:00

      Laholms FK (borta) Dam


      17:00
    • 16:30

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Särö Kullavik IF Grön (borta) P-11


      19:00
    • 17:00

      Onsala BK (borta) Herr C


      19:00
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:15

      Träning F-13


      18:45
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 19:00

      Derome-Åskloster FF U (hemma) Herr


      21:00
    • 19:00

      Träning Herrjunior


      21:00
    • 19:00

      Träning F-12


      20:30
    • 19:15

      Träningsmatch Varbergs Bois Flickjunior


      21:15
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning F-14


      19:00
    • 17:30

      Träning Flickjunior


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning med P13 P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Avslutning! F-16


      19:00
    • 19:00

      Trönninge BK (borta) P-11


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
    • 19:30

      IF Böljan Falkenberg (borta) Herrjunior


      21:30
    • 20:00

      Träning Dam C


      21:30
    • 20:30

      Träning Herr C


      22:00
  • 27Tor
    • 08:00

      Kalles Kaviar Cup F-12


      00:00
    • 17:00

      IFK Fjärås (hemma) F-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:45

      Träning F-15


      19:00
    • 17:45

      Sommaravslutning 2024 F-15


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
    • 19:00

      Träning P-12


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrjunior


      21:00
    • 19:00

      Träning F-11


      20:30
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
    • 20:00

      Classe-macka Herr Mötesbokningar Stora Salen


      21:30
  • 28Fre
    • Heldag

      Kalles Kaviar Cup F-12

    • Heldag

      Skadevi Cup P-11

    • 11:30

      Åsa-cupen dag 1 P-14


      19:30
    • 17:00

      Habo IF (hemma) F-13


      23:00
    • 17:30

      Matchgenomgång Dam Mötesbokningar Stora Salen


      18:30
    • 18:00

      Åsacupen P-10


      00:00
    • 18:00

      Bollkajsor Fjärås Dam - Stafsinge 19:00 F-11


      21:00
    • 18:00

      IFK Fjärås (hemma) F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:30
    • 19:00

      Stafsinge IF (hemma) Dam


      21:00
    • 19:00

      Frånvarokontroll Stafsinge hemma Dam


      20:00
  • 29Lör
    • Heldag

      Kalles Kaviar Cup F-12

    • Heldag

      Åsacupen P-10

    • 08:00

      Åsacupen F-11


      00:00
    • 08:00

      Åsa-cupen dag 2 P-14


      18:00
    • 08:00

      Träning P-16


      12:00
    • 09:00

      Träning P-17


      10:00
    • 09:00

      Träning F-18


      10:00
    • 09:00

      Sammandrag 9v9 P-12


      16:00
    • 10:00

      Träning P-18


      11:00
    • 11:00

      Träning Flickjunior


      12:30
    • 12:00

      Träning Herrjunior


      14:00
    • 12:00

      ÅSA CUPEN LÖRDAG F-14


      17:00
  • 30Sön
    • 00:00

      Kalles Kaviar Cup F-12


      19:00
    • 00:00

      Åsacupen P-10


      17:00
    • 00:00

      Åsacupen F-11


      16:00
    • 07:30

      Träning P-16


      12:30
    • 08:00

      ÅSA CUPEN SÖNDAG F-14


      13:00
    • 09:00

      Träning F-17


      10:00
    • 09:00

      Sammandrag 9 mot 9 P-12


      15:00
    • 14:30

      Matchgenomgång Dam U Mötesbokningar Stora Salen


      15:30
    • 15:00

      IF Centern (borta) Herr


      17:00
    • 16:00

      Lilla Träslövs FF (hemma) Dam


      18:00
    • 16:00

      Frånvarokontroll Lilla Träslöv U hemma Dam


      17:00
    • 17:30

      Vinbergs IF (hemma) Herrjunior


      19:30
    • 18:00

      Veddige BK (hemma) Herr C


      20:00