Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Fjärås

Följ

IFK Fjärås

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2024

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 10:00

      Tölö IF Grön (hemma) P-11


      12:00
    • 11:30

      Tölö IF Grön (borta) P-10


      13:30
    • 12:00

      Trönninge BK (hemma) Herrjunior


      14:00
    • 13:30

      Matchgenomgång Dam Mötesbokningar Stora Salen


      14:30
    • 15:00

      Slottsskogen/Godhem IF Röd (borta) Flickjunior


      17:00
    • 15:00

      Onsala BK (hemma) Dam


      17:00
    • 15:30

      Värö United (borta) P-14


      17:00
    • 17:30

      Träning F-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:30

      Träning P-15


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
    • 20:00

      Träning Herr C


      21:30
    • 20:00

      Träning Dam C


      21:30
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:15

      Träning F-13


      18:30
    • 19:00

      Tölö IF (hemma) Flickjunior


      21:00
    • 19:00

      Rolfstorp/Skällinge U (borta) Herr C


      21:00
  • 4Lör
    • 08:00

      KBK Vårcup P-14


      18:00
    • 09:00

      Träning P-17


      10:00
    • 09:00

      Träning F-17


      10:00
    • 09:00

      Träning F-18


      10:00
    • 10:00

      Åsa IF Svart (borta) F-14


      11:30
    • 10:00

      Lilla Träslövs FF Blå (hemma) F-12


      12:30
    • 10:00

      Träning P-18


      11:00
    • 11:00

      Träning Flickjunior


      12:30
    • 12:00

      Träning Herrjunior


      13:30
    • 12:30

      Onsala BK Vit (hemma) P-11


      14:30
    • 13:15

      Lerkils IF Röd (hemma) P-12


      14:30
    • 14:30

      Värö United (hemma) P-11


      16:30
    • 15:15

      Kode/Romelanda (borta) Flickjunior


      17:15
  • 5Sön
    • 09:45

      Träning F-16


      11:00
    • 11:00

      Värö United (borta) F-13


      13:00
    • 12:00

      Särö Kullavik IF Gul (borta) P-13


      14:00
    • 12:00

      Varbergs GIF FK (borta) P-13


      14:00
    • 13:00

      Åsa IF Vit (borta) P-12


      14:15
    • 13:30

      Varbergs BoIS FC Grön (borta) P-11


      15:30
    • 14:00

      BK Astrio (borta) Dam


      16:00
    • 14:00

      Bollkallar 5/5 - Herrmatch P-13


      18:00
    • 15:00

      BK Viljan (hemma) Herr


      17:00
    • 15:00

      Frillesås FF Grön (hemma) F-14


      16:30
    • 16:00

      Kungsbacka IF (borta) F-10


      18:00
    • 16:00

      Lerkils IF (hemma) P-14


      17:30
    • 16:30

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Tvååkers IF (borta) Herrjunior


      19:00
    • 17:00

      Match div 7 (hemma) Särö Kullavik IF Grön F-12


      19:30
    • 17:30

      Dalen/Krokslätts FF (hemma) Herrjunior


      19:30
    • 18:00

      Särö Kullavik IF Grön (hemma) F-13


      20:00
  • 6Mån
    v.19
  • 7Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      17:40
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:15

      Träning F-13


      18:45
    • 17:40

      SRG Himledalen (hemma) P-14


      19:00
    • 18:00

      MÖTE FÖR TRÄNARE/LEDARE P-16


      19:00
    • 18:30

      Valinge-Derome DFF (borta) Flickjunior


      20:30
    • 18:30

      Särö Kullavik IF Blå (borta) F-11


      20:30
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 19:00

      Ullareds IK (borta) Dam


      21:00
    • 19:00

      Tölö IF (hemma) Herr


      21:00
    • 19:00

      Träning Herrjunior


      21:00
    • 19:00

      Träning F-12


      20:30
  • 8Ons
    • 17:30

      Träning F-14


      19:00
    • 17:30

      Träning Flickjunior


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:45

      Träning F-16


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:30

      Träning P-15


      20:00
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
    • 19:45

      Torslanda IK 3 (borta) Herrjunior


      21:45
    • 20:00

      Träning Dam C


      21:30
    • 20:30

      Träning Herr C


      22:00
  • 9Tor
  • 10Fre
    • Heldag

      Göteborg Cup F-11

    • Heldag

      Göteborg Cup Fotboll P-11

    • 08:00

      Cup Halmstad P-12


      16:00
    • 11:00

      Göteborg Cup Dag 2 P-14


      13:30
    • 15:00

      Dennis 50 år Mötesbokningar Stora Salen


      22:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:30

      Trönninge BK (hemma) F-13


      20:30
    • 19:00

      Grimetons IK (hemma) Herr C


      21:00
  • 11Lör
    • Heldag

      Göteborg Cup F-11

    • Heldag

      Göteborg Cup Fotboll P-11

    • 07:50

      Göteborg Cup Dag 3 P-14


      16:00
    • 09:00

      Träning P-17


      10:00
    • 09:00

      Träning F-17


      10:00
    • 09:00

      Träning F-18


      10:00
    • 09:30

      Tölö IF P13 Svart (hemma) P-13


      11:30
    • 10:00

      Träning P-18


      11:00
    • 11:00

      Träning Flickjunior


      12:30
    • 11:45

      Särö Kullavik IF Blå (hemma) P-12


      13:00
    • 11:50

      Match div 6 (borta) Åsa IF Gul F-12


      15:00
    • 12:00

      Träning Herrjunior


      14:00
    • 12:00

      Träning P-10


      13:30
    • 14:00

      Dennis 50 år Mötesbokningar Stora Salen


      00:00
    • 15:00

      Träslövsläge IF Blå (hemma) F-14


      16:30
  • 12Sön
    • 00:00

      Göteborg Cup F-11


      17:00
    • 00:00

      Göteborg Cup Fotboll P-11


      19:00
    • 00:00

      Dennis 50 år Mötesbokningar Stora Salen


      13:00
    • 07:00

      Träning F-13


      18:00
    • 08:00

      Cup Halmstad P-10


      18:00
    • 09:00

      Annebergs IF (hemma) P-13


      11:00
    • 09:45

      Träning F-16


      11:00
    • 10:00

      Göteborg Cup Dag 4 P-14


      13:30
    • 10:30

      Onsala BK Röd (hemma) P-13


      12:30
    • 10:30

      Teamsmöte för tränare P-16


      12:00
    • 14:00

      Alets IK (borta) Herr


      16:00
    • 14:15

      Varbergs BoIS FC Grön (borta) P-12


      15:30
    • 15:00

      Särö Kullavik IF Gul (borta) F-14


      16:30
    • 15:15

      Onsala BK (hemma) P-14


      16:45
    • 16:00

      Lerkils IF (hemma) P-14


      17:30
    • 16:30

      Träning F-12


      18:00
  • 13Mån
    v.20
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning F-13


      18:45
    • 17:30

      Matchgenomgång Dam Mötesbokningar Stora Salen


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:45

      Tölö IF Grön (borta) P-12


      19:00
    • 18:30

      Värö United Vit (borta) P-13


      20:30
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 19:00

      IF Norvalla (hemma) Dam


      21:00
    • 19:00

      Lilla Träslövs FF (borta) Herr


      21:00
    • 19:00

      Träning Herrjunior


      21:00
    • 19:00

      Träning F-12


      20:30
  • 15Ons
    • 17:30

      Föräldarmöte F14 Mötesbokningar Stora Salen


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14


      19:00
    • 17:30

      Träning Flickjunior


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:45

      Träning F-16


      19:00
    • 17:45

      Föräldramöte F-14


      19:00
    • 18:00

      Tvååker/Galtabäck (borta) P-11


      20:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:30

      Åsa IF (borta) F-10


      20:30
    • 18:30

      Träning P-15


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
    • 19:30

      Kungsbacka United FC (hemma) P-10


      21:30
    • 20:00

      Träning Dam C


      21:30
    • 20:15

      Backatorp IF Röd (borta) Herrjunior


      22:15
    • 20:30

      Träning Herr C


      22:00
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning F-13


      18:30
    • 19:00

      Getinge IF (borta) Dam


      21:00
  • 18Lör
    • 09:00

      Kungsbackaleken - Onsala P-15


      16:00
    • 09:00

      Kungsbackaleken Onsala F-15


      16:00
    • 09:00

      Träning P-17


      10:00
    • 09:00

      Träning F-17


      10:00
    • 09:00

      Träning F-18


      10:00
    • 09:30

      Tjolöholm Classic Herrjunior


      16:00
    • 10:00

      Åsa IF Gul (borta) F-14


      11:30
    • 10:00

      Lerkils IF Blå (hemma) F-12


      12:30
    • 10:00

      Träning P-18


      11:00
    • 10:15

      Lerkils IF (hemma) F-10


      12:15
    • 10:30

      Särö Kullavik IF (hemma) P-14


      12:00
    • 11:00

      Träning Flickjunior


      12:30
    • 12:00

      Träning Herrjunior


      14:00
    • 13:00

      Åsa IF (borta) P-11


      15:00
    • 13:15

      Lerkils IF Blå (hemma) P-12


      14:30
    • 13:30

      Derome-Åskloster FF (borta) P-10


      15:30
    • 14:00

      Bollkajsa + föräldrar F-12


      18:00
    • 15:00

      Lilla Träslövs FF (hemma) Herr


      17:00
    • 17:00

      Dam och herr Mötesbokningar Stora Salen


      23:00
  • 19Sön
    • 06:00

      Jobba på Tjolöholm Dam


      11:00
    • 08:00

      KUNGSBACKALEKEN 2024 P-16


      17:00
    • 09:00

      Kungsbackaleken F-16


      12:00
    • 10:00

      Skrea IF (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Åsa IF (hemma) P-14


      11:30
    • 10:30

      Åsa IF Svart (hemma) F-11


      12:30
    • 11:00

      Tofta GIF Blå (borta) P-13


      13:00
    • 11:30

      Kungsbacka IF 3 (borta) P-13


      13:30
    • 11:30

      Kungsbacka IF Blå (borta) P-12


      12:45
    • 12:00

      Träslövsläge IF (borta) P-11


      14:00
    • 12:30

      Kungsbacka IF Blå (borta) P-11


      14:30
    • 13:30

      Särö Kullavik IF Blå (borta) F-13


      15:30
    • 15:00

      Lerkils IF Blå (hemma) F-14


      16:30
    • 16:00

      Onsala BK (hemma) P-14


      17:30
    • 16:30

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      IF Norvalla (borta) Flickjunior


      19:00
    • 17:30

      Askims IK (hemma) Herrjunior


      19:30
    • 18:30

      Lerkils IF C (borta) Herr C


      20:30
  • 20Mån
    v.21
  • 21Tis
    • 16:20

      Match div 7 (borta) Lerkil IF röd F-12


      19:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Matchgenomgång Dam U Mötesbokningar Stora Salen


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:45

      Lerkils IF Röd (borta) F-13


      19:45
    • 17:45

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Midsommardagen F-16


      19:00
    • 19:00

      Falkenbergs FF (hemma) Dam


      21:00
    • 19:00

      Derome-Åskloster FF U (borta) Herr


      21:00
    • 19:00

      Träning Herrjunior


      21:00
    • 19:00

      Träning F-12


      20:30
    • 19:00

      Träning F-13


      20:30
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 16:45

      Match div 7 (hemma) Åsa IF svart F-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:45

      Åsa IF Svart (hemma) F-13


      19:45
    • 18:30

      Värö United (hemma) P-11


      20:30
    • 19:00

      Mölnlycke IF (borta) Flickjunior


      21:00
  • 25Lör
    • 09:00

      Träning P-17


      10:00
    • 09:00

      Träning F-17


      10:00
    • 09:00

      Träning F-18


      10:00
    • 09:40

      Match div 6 (borta) Tofta GIF F-12


      13:00
    • 10:00

      Valinge IF (borta) P-12


      11:15
    • 10:00

      Träning P-18


      11:00
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 10:30

      Åsa IF (hemma) P-14


      12:00
    • 11:00

      Träning Flickjunior


      12:30
    • 11:45

      Onsala BK Vit (hemma) P-12


      13:00
    • 12:00

      Träning Herrjunior


      14:00
    • 12:30

      Träslövsläge IF (hemma) P-11


      14:30
    • 13:30

      Särö Kullavik IF (hemma) P-14


      15:00
    • 14:30

      Annebergs IF (hemma) P-11


      16:30
  • 26Sön
    • 09:00

      SRG Himledalen (hemma) P-13


      11:00
    • 09:45

      Träning F-16


      11:00
    • 10:30

      Onsala BK Vit (hemma) P-13


      12:30
    • 12:00

      Onsala BK Gul (hemma) P-13


      14:00
    • 13:00

      Skrea IF (borta) Herr


      15:00
    • 13:00

      Särö Kullavik IF 10 Blå (hemma) P-10


      15:00
    • 13:30

      Matchgenomgång Dam Mötesbokningar Stora Salen


      14:30
    • 14:00

      Bollkallar 26/5 - Dammatch P-13


      18:00
    • 15:00

      Vinbergs IF (hemma) Dam


      17:00
    • 15:00

      Intresseanmälan Vinberg hemma Dam


      16:00
    • 15:30

      Tofta GIF (hemma) P-14


      17:00
    • 16:00

      Frillesås FF (borta) F-13


      18:00
    • 16:30

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Skrea IF (borta) Herrjunior


      19:00
    • 18:00

      Lerkils IF (hemma) Flickjunior


      20:00
    • 18:00

      Annebergs IF (hemma) Herr C


      20:00
  • 27Mån
    v.22
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning F-13


      18:45
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 19:00

      Frillesås FF U (borta) Dam


      21:00
    • 19:00

      Träning Herrjunior


      21:00
    • 19:00

      Träning F-12


      20:30
    • 19:00

      Intresseanmälan Frillesås U borta Dam


      20:00
  • 29Ons
    • 17:30

      Träning F-14


      19:00
    • 17:30

      Träning Flickjunior


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:45

      Träning F-16


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:30

      Träning P-15


      20:00
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
    • 19:30

      Stenkullen GoIK (hemma) Herrjunior


      21:30
    • 20:00

      Träning Dam C


      21:30
    • 20:30

      Träning Herr C


      22:00
  • 30Tor
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:40

      Tofta GIF (hemma) P-14


      19:00
    • 17:45

      Lerkils IF Vit (hemma) P-13


      19:45
    • 17:45

      Träning F-15


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
    • 18:30

      Snöstorp Nyhem FF (hemma) P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-12


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrjunior


      21:00
    • 19:00

      Träning F-11


      20:30
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
    • 19:00

      Träning F-10


      20:30
    • 20:00

      Classe-macka Herr Mötesbokningar Stora Salen


      21:30
  • 31Fre
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning F-13


      18:30
    • 18:40

      Träningsmatch GAIS P14 P-13


      19:40